Hizmetlerimiz

ENDÜSTRİYEL 3 BOYUTLU YAZICILAR VE BASKI HİZMETİ

KPM P2 & KPM P4  –  KPM İleri Teknolojileri olarak P2 ve P4 modellerimizle 3 boyutlu yazıcılar alanında hizmet vermekteyiz. 3 boyutlu baskı hizmeti söz konusu olduğunda da gerek danışmanlık gerek üretim alanlarında yanınızdayız. Üretim için hedefiniz ne olursa olsun size uygun bir çözümümüz her zaman vardır.

KPM LABS

İLERİ

TEKNOLOJİ

700+ÜRÜN İMALATI
15+KURUMSAL REFERANS
80+ÖZEL TASARIM

HAKKIMIZDA

KPM İLERİ TEKNOLOJİ

VE DANIŞMANLIK

KPM İleri Teknolojileri ve Danışmanlık firması, bünyesinde yer alan uzman mühendis ve tasarımcı kadrosuyla: savunma, havacılık-uzay, otomotiv ve beyaz eşya sektörlerinde yazılım ve tasarım çözümleri geliştirmektedir. Firmamız, Türkiye’nin katma değerli üretim hedeflerine ulaşmasını ilke edinmiş bir teknoloji firmasıdır.

Güçlü kadrosu ve bilgi birikimi ile KPM; tasarım, modelleme, 3B yazıcı üretimi, 3B baskı modelleme, akıllı üretim ve bilgisayarla tümleşik üretim yöntemlerinde yazılım çözümleri gibi mühendislik uygulamalarını dünya standartlarında sunmaktadır.

  • Dürüst ve Azimli
  • Bilim ve İlim Ekseninde
  • Müşteri Odaklılık
  • Çevre ve Toplum Bilinci

3B Baskı Hizmeti

KPM olarak polimer 3B baskı hizmetimizle hızlı prototipleme ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Mühendislik Tasarımı ve Modelleme Destekleri

KPM İleri Teknolojileri ve Danışmanlık olarak ihtiyaçlarınıza yönelik bilgisayar destekli tasarım hizmetleri sağlıyor, üretime yönelik yazılım ve ürün bazında çözümler sunmak için çalışıyoruz.

Katmanlı İmalatta Yazılım Çözümleri

Ürünlerimizin yazılım altyapılarının özelleştirilmesi ve geliştirilmesi doğrultusunda edindiğimiz deneyim hizmetinizdedir.