Hakkımızda

KPM İLERİ TEKNOLOJİ VE DANIŞMANLIK

KPM İleri Teknolojileri ve Danışmanlık firması, bünyesinde yer alan uzman mühendis ve tasarımcı kadrosuyla: savunma, havacılık-uzay, otomotiv ve beyaz eşya sektörlerinde yazılım ve tasarım çözümleri geliştirmektedir. Firmamız, Türkiye’nin katma değerli üretim hedeflerine ulaşmasını ilke edinmiş bir teknoloji firmasıdır.

Güçlü kadrosu ve bilgi birikimi ile KPM; tasarım, modelleme, 3B yazıcı üretimi, 3B baskı modelleme, akıllı üretim ve bilgisayarla tümleşik üretim yöntemlerinde yazılım çözümleri gibi mühendislik uygulamalarını dünya standartlarında sunmaktadır.

DEĞERLERİMİZ

  • Dürüst ve Azimli
  • Bilim ve İlim Ekseninde
  • Müşteri Odaklılık
  • Çevre ve Toplum Bilinci
  • Zamanında Teslimat
  • İlkeli Mühendislik
10MÜHENDİS KADRO
700+ÜRÜN İMALATI
15+KURUMSAL REFERANS
80+ÖZEL TASARIM
I

MİSYONUMUZ

Şirketimiz; 3-Boyutlu Yazıcılar şeklinde adlandırılan mevcut katmanlı üretim (additive manufacturing) teknolojileri başta olmak üzere parça imalat yöntemlerinde her açıdan kaliteli bir hizmet vermek, yerli imkânlarla üretim alanında yazılım çözümleri ile yeni teknolojiler geliştirmek misyonuyla hareket etmektedir.

II

VİZYONUMUZ

Şirketimizin vizyonu; üst teknoloji akıllı ve verimli üretim uygulamalarıyla görüntüleme ve kontrol yazılım sistemlerinin yerli kaynaklara dayanan sağlayıcısı ve geliştiricisi olmak, katmanlı üretim uygulamalarında yerli pazarın lideri pozisyonunda yurtdışına ihracat seviyesinde hizmet verebilmektir. 

İLERİ MÜHENDİSLİK

EKİBİMİZ

İLE TANIŞIN

Hasan Aktan

Kurucu Ortak

Gökberk Serin

Kurucu Ortak

Fırat Memu

Teknoloji Sorumlusu

Ahmet Ersin Meydan

Biyomedikal Mühendisi

Mert Özdemir

Tasarım Mühendisi

Murat Berke Oktay

Endüstriyel Tasarımcı

Kurumsal Çözümler

KPM REFERANSLAR